مواد شیمیایی مورد مصارف عمومی  

مواد شیمیایی عمومی دسته‌ای از مواد شیمیایی هستند که با توجه به کاربرد گسترده در واحدهای مختلف و فرایندهای متفاوت و با در نظرگرفتن قیمت مناسب به عنوان دسته‌بندی مجزایی از مواد شیمیایی مطرح می‌شوند. شرکت آروین در تأمین این دسته از مواد شیمیایی به عنوان توزیع‌کننده تولید‌کننده‌های شناخته‌شده‌ای مانند LG Chemicals، Dow Chemicals و Solvay فعالیت می‌نماید. کاتالیست‌ ها 

شرکت آروین مفتخر است که در زمینه تأمین کاتالیزورهای مصرفی صنایع پتروشیمی در بخش فرایندهای شیمیایی (مانند کاتالیست‌های  دیمریزاسیون اتیلن و سنتز مونومر وینیل استات) و پلیمریزاسیونی (مانند کاتالیزور و کوکاتالیست‌های زیگلر-ناتا) قادر به تأمین و توزیع محصولات برندهای معتبری نظیر Nouryon، TCI Chemicals، BASF و Axens می‌باشد. برخی از محصولات مهم قابل تأمین در این دسته در جدول زیر ارائه شده است. 


آغازگرهای رادیکال آزاد 

فرایندهای پلیمریزاسیون زنجیره‌ای، نیازمند حضور غلظت مشخصی از عامل فعال اولیه (اعم از یونی یا رادیکال آزاد) حاضر در محیط می‌باشند. این عامل فعال اولیه به طور معمول از تجزیه آغازگرها در شرایط واکنشی حاصل می‌شوند. شرکت آروین نیک‌رای تأمین‌کننده آغازگرهای حرارتی و نوری مختلف از برندهای Nouryon، TCI Chemicals و Arkema می‌باشد. لیست برخی از مواد قابل تأمین در این دسته در ذیل ارائه شده است. 

پیگمنت‌ ها
افزودنی‌های پلیمری مواد مصرفی در تصفیه آب و مصارف عمومی
  40229775 21  (0)  98+ 

40229776 21  (0)  98+

تهران، چهارراه فرمانیه، خیابان نارنجستان هشتم، پلاک 23، مجتمع اداری-تجاری پارک سنتر فرمانیه، طبقه5، واحد 506
کد پستی: 1957614003
  info@arvinnikco.com